.

.

AZIZ BEKKAOUI Кралот & Кралицата Keychains Engrave Име Куче Ознака Нерѓосувачки Челик Pendant Копче Прстен Прилагодено Лого Неколку Накит за Подарок

AZIZ BEKKAOUI Кралот & Кралицата Keychains Engrave Име Куче Ознака Нерѓосувачки Челик Pendant Копче Прстен

DEN 114.00
DEN 190.56

Од стоката
Во магацинот


Кликнете на Сликата за да Изберете Убава Фонт или Шема
AZIZ BEKKAOUI Кралот & Кралицата Keychains Engrave Име Куче Ознака Нерѓосувачки Челик Pendant Копче Прстен Прилагодено Лого Неколку Накит за Подарок
ако треба да engrave логото грб на накит,
pls се сеќавам да се избере "Engrave Грб" на избори.
тогаш кога се плати за цел , имајте на ум ни што и како да се engrave
ако не се избере ( не ни кажете како да се engrave во рок од 48 часа ) , ние само го испрати накит, без било лого.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AZIZ BEKKAOUI
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
семејството подарок keychain
Функција:
најдобар подарок
Обликотшема:
круна
дизајн:
Кралот & Кралицата Неколку клучни синџир
дизајн 2:
engrave име куче ознака копче прстен
дизајн 3:
нерѓосувачки челик pendant
Стил 2:
кориснички персоналните име приврзоци keychains
Големина:
2.8*5cm
Функција:
Може да engrave без оглед на логото сакате ГРБ
Карактеристика 2:
обезбеди трговија на големо engrave услуга
ѓердан:
персоналните неколку Keychain
Pendant:
custom name keychain
Повод:
Најдобри вљубените подароци,Ангажман,Свадба,Божиќ Подарок
Производи во категоријата