.

.

X-CQREG Професионални MTB Велосипед Чевли Покрие Брз Сува Lycra Мажи Спортски Патики Тркачки Велосипед возење Велосипед Overshoes Чевли Опфаќа

X-CQREG Професионални MTB Велосипед Чевли Покрие Брз Сува Lycra Мажи Спортски Патики Тркачки Велосипед

DEN 333.00
DEN 444.00

Од стоката
Во магацинот


X-CQREG Професионални MTB Велосипед Чевли Покрие Брз Сува 100% Lycra Мажи Спортски Патики Тркачки Велосипед возење Велосипед Overshoes Чевли Опфаќа Материјал : 80% Spandex + 20% Lycra(не руно внатре) за Употреба : 1, брз-сува функција и да се чувствувате поудобно; 2, Висок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот; 3, Тоа може да ве сува и кул во топла состојба и да се задржи топло во ладно. Големина : M (Одговара Европа чевли 39-40) XL(Одговара Европа чевли 41-42) 3 XL(Одговара Европа чевли 43-44) 4 XL(Одговара Европа чевли 45-46)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, 2XL
Материјал:
Lycra
Бренд Име:
X-CQREG
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата