.

.

Dsycar 1Pcs 3D Метал 535LI 525LI 530Li Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals за BMW 535 530 525 Автомобил Стил

Dsycar 1Pcs 3D Метал 535LI 525LI 530Li Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals

DEN 288.00
DEN 574.56

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики :
1. Материјал : Цинк Легура На Хром ;
2.Никогаш нема да Избледи и Вода Доказ & 3 M Само Лепило! Не треба екстра лепак и други предмети.
3.Едноставен за инсталација, Без алатки потребни. може да се примени на било чиста рамна површина -возила, врати, поштенски сандачиња, стакло, метал, итн.
4.Исклучителна детали изработка , Лифт целокупната форма на автомобил на логото стил.Супер три-димензионални смисла , Видливи дебелина и текстура, сите метални материјали.
Како Да Се Инсталира :
1.Чиста и сува саканата локација(рамна положба)
2.Отстрани една страна од лепило,се држи и на задната страна од метал амблем.
3.Отстранување на другата страна од лепило,се држи на саканата локација на автомобилот.
4.Притиснете и амблем.
5.Оставете го сам, без миење во 48 часа.
Како да се отстрани :
Користи фен за коса да се загрее на налепница,потоа излупете исклучување на налепница лесно од автомобил.
Мерки на претпазливост :
1.Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред лепење, хром значка мора да биде поставен на рамна површина.
2.Употреба на фен за коса да се загрее 3m лента малку.
3.Стап и да ја задржите вашиот автомобил не-се мијат во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesiveness.
Пакетот вклучува :
1 x 3 D Метал Налепница

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
DSYCAR
Налепница Сместување:
Багажникот
Тип:
Алуминиум Налепница
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0inch
дизајн:
зборови
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Возилото Логото
Име На Модел:
C0568
категорија:
3D
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Метал
Производи во категоријата