.

.

Висок Квалитет на Алуминиум Аквариум Меур Контра CO2 Контролер со Проверете Вентил за Co2 Diffuser Регулаторот Риба Резервоарот Материјали

Висок Квалитет на Алуминиум Аквариум Меур Контра CO2 Контролер со Проверете Вентил за Co2 Diffuser Регулаторот

DEN 149.00
DEN 179.04

Од стоката
Во магацинот

Ние сме во една голема компанија и ние имаме контрола на квалитет за секој предмети во продавница. Ако добиете предмети и се задоволни со тоа.
3>ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
YUGE
моќност:
Како слика покажува
Риба тенкови материјали:
Риба Резервоарот CO2 Контрола
Домашно Милениче Производи:
Аквариум Двоен Колосек CO2 Модератор
Риба резервоарот алатка:
Професионални Засадени Аквариум Додатоци
SKU:
HM14205-1
Производи во категоријата