.

.

TNR-M4E1 4949443207040 Тонер за Принтер Чип За OKI B431 Okidata Б 431 411 B411 Ресетирате Кертриџ чипови

TNR-M4E1 4949443207040 Тонер за Принтер Чип За OKI B431 Okidata Б 431 411 B411 Ресетирате Кертриџ чипови

DEN 1286.40

Од стоката
Во магацинот


Производ Слика :
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. на секој регион. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите. Ве молиме потврдете го и забелешка што е дел не. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ви благодариме!
3. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
Повратни информации
1.Ви благодариме!
.ние брод на Aliexpress адреса на само.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.TNR-M4 E1 4949443207040 Тонер за Принтер Чип За OKI B431 Okidata Б 431 411 B411 Ресетирате Кертриџ чипови Детали за Производот :
Боја : Црна
Страница Принос : Црна : 7 ,0 00 Страници
Верзија : ЈП
Чип тип : Тонер Чип
Чип Модел : B431
Функција : Компатибилни Нови
Дефект го Оценувате : помалку од 0. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .1%
Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Машина Модели : За Okidata B431 B411
Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;
Пакување Содржина :
20pcs x Црн Тонер Чип
Максимална чипови за Xerox се во differrent региони, и таму е единствен кертриџ бр.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма.

Таа е поголема од информацијата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
B431
Компатибилен Бренд:
OKI
Чип Вид:
тонер чип
боја:
Црна
Региони:
JP
Страница Принос:
Црна
Количина:
20pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Okidata B431 B411
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
ОЕМ Кодот:
TNR-M4E1 или 4949443207040
Производи во категоријата