.

.

Плоштадот / Круг мини кочан LED вградна светилка 3w 5w foyer живеење микро мали таванот бела минијатурни место ПРЕДВОДЕНА од AC85-265V надолу светлина

Плоштадот / Круг мини кочан LED вградна светилка 3w 5w foyer живеење микро мали таванот бела минијатурни место

DEN 1793.00
DEN 2328.00

Од стоката
Во магацинот

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.Заштита го оценувате : IP40 04. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Главен материјал : алуминиум Пакет Содржина : 10 X КОЧАН вградна светилка 10 X LED Возење Плоштадот Круг
Плаќање
1.Плоштадот / Круг мини кочан LED вградна светилка 3w 5w foyer живеење микро мали таванот бела минијатурни место ПРЕДВОДЕНА од AC85-265 V одредување на светлината Спецификација : 01.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Посакува да биде среќен шопинг! . Ние само брод да се потврди цел адреси. Вид на снимање, WYSIWYG.) во плаќањето БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи плаќање
Превозот
1.Боја : Кул бело(6000-6500 K) / Бела(4000-4500 K) / Топло бела(3000-3500 K) 10. Леќа зрак агол : 90 08. Ние го прифатат плаќање преку Ali Express Зачувам тука. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Круг Димензии : (Д) 55x (H) 40mm; Предлага намалување дупка големина : 45mm 12.Плоштад Димензии : (Д) 60 x (H) 41mm; Предлага намалување дупка големина : 45 x 45mm 11.Влезен Напон : AC85-265 V 06.Вози на струјата : 300m A 07. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5w non Dimmable, 5w Dimmable
Боја На Каросеријата:
круг, квадрат
Број На Модел На:
КОЧАН-3W/5W
Гаранција:
2
Бренд Име:
ASANZUO
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Примена:
Вино За Трофеи
Производи во категоријата