.

.

Топла продажба UV400 скијање Очила Windproof Тактички Очила Висок Квалитет на Анти-Шок и Прашина Индустриски Труд Заштитни Очила

Топла продажба UV400 скијање Очила Windproof Тактички Очила Висок Квалитет на Анти-Шок и Прашина Индустриски

DEN 60.00
DEN 62.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
рамка боја:
Црна
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Број На Модел На:
x400
Рамка Материјал:
TPU
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
BOLLFO
Пол:
Унисекс
Леќа Висина:
5.5 cm
Леќа Ширина:
15cm
Производи во категоријата