.

.

стандард чешел розова и бела бисер монистра 20pcs/многу африкански пеперутка магија чешел

стандард чешел розова и бела бисер монистра 20pcs/многу африкански пеперутка магија чешел

DEN 1781.00
DEN 1915.20

Од стоката
Во магацинот


розова и бела бисер монистра 20pcs/многу африкански пеперутка магија чешел
големина : за 8cm; тежина : околу 40g;
moq : 20 компјутери; За магијата на коса и чешел : (1) Работат одлично во сите типови коса, од супер густа коса да тенка коса, долго да кратка коса. (2)Лесно да се стави во и прегратка тесни на глава, облик може да се промени во неколку секунди, 100 % прилагодлива за удобност, можете да се стегне или олабави нив по случаен избор. (3) Лесен За Употреба, Сосема Нов и висок квалитет.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Тип:
Косата Чешли
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
КЕРИ & CHEERYS
Број На Модел На:
Q010
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Hairwear
Име:
магијата чешел
Стил:
Моден
Монистра:
Дрвени
чешел:
Нерѓосувачки Челик
Боја:
микс
Шема:
Обична
Големина:
за 8cm
Тежина:
околу 40g
Тип:
чешел
Производи во категоријата