.

.

У 2 U2 SFF-8639 NVME PCIe SSD Кабел за Плоча Интел SSD 750 p3600 p3700 М. 2 SFF-8643 Мини САС HD

У 2 U2 SFF-8639 NVME PCIe SSD Кабел за Плоча Интел SSD 750 p3600 p3700 М. 2 SFF-8643 Мини САС HD

DEN 1076.00
DEN 1434.24

Од стоката
Во магацинот


У 2 U2 Комплет SFF-8639 NVME PCIe SSD Кабел
Должина : 50cm
за Плоча Интел SSD 750 М. 2 SFF-8643 Мини САС HD
Hyper Комплет Складирање контролер
Ултра М. 2 Картичка
4 GBps
PCIe 3.0 x4
Кабел само, адаптер / картичка не се вклучени.
Забелешка : за М-копче или NVME SSD, ве молиме да се Ажурира за да додадете мајчин возачот поддршка во NVM Изразат во Windows 7 и Windows Server 2008 R2
https : //support.microsoft.com/en-us/kb/2990941

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
cablecc
Уверение:
ssd кабел
Пакет:
Yes
Бренд Име:
chenyang
Употреба:
компјутер
USB Тип:
Стандард
Производи во категоријата