.

.

ПАР 316l Хируршки Челик Кристал Бисер Избрани Бои Уво Студ Пирсинг Едноставен Стил Завртка-Назад Обетки Секси Девојки Накит 20g

ПАР 316l Хируршки Челик Кристал Бисер Избрани Бои Уво Студ Пирсинг Едноставен Стил Завртка-Назад Обетки Секси

DEN 25.00
DEN 35.52

Од стоката
Во магацинот

Опис *Бренд : Xpircn *Нема Штета на Човечкото Тело *Дизајн : Уво Студ Earring *Главен Материјал : 316l Хируршки Челик & Гем *Големина : 0.8x11x6mm *Метална Боја : Choosable(Сребро,Злато се Зголеми) *Гем Боја : Како на Сликата Покаже *Број на 1 Пар(2 Piece),Изберете Боја на сакате *Пакување : Opp Вреќа *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *Гаранција : 12 Месеци Warrenty
Плаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Yanwen Економски Воздух Mail *Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас, *За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена *Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Таа е поголема од информацијата

Главниот Камен Боја:
0.8x11x6mm
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Xpircn
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10310197
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
316l хируршки челик
Метална боја:
Choosable(Сребро,Злато Се Зголеми)
Гем Боја:
како се покаже слика
Големина:
0.8x11x6mm
многу:
1Pair(2piece)
Стил:
уво студ обетки
Пакет:
OPP вреќа
Производи во категоријата