.

.

#288 Чипка Еластична Бенд 176yards/многу 22Colors Работ Красат бебе Облека Здолништа долна облека Корселе коса Еластична бендови Најлон Webbing

288 Чипка Еластична Бенд 176yards/многу 22Colors Работ Красат бебе Облека Здолништа долна облека Корселе коса

DEN 907.00
DEN 1030.56

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе бидеме благодарни ако ни дадете ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот. За Превозот непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир. Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако си ја примил нарачката. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме! Други 1.

Таа е поголема од информацијата

боја:
176yards 22colors
Материјал:
Најлон/Spandex
Бренд Име:
TMAY
Големина:
8-15mm
Производи во категоријата