.

.

Пвц топлина се намали кеси Јасно Мембрана Пластични Козметички Пакување пошта Пластични кеси shrinkable

Пвц топлина се намали кеси Јасно Мембрана Пластични Козметички Пакување пошта Пластични кеси shrinkable

DEN 379.00
DEN 729.60

Од стоката
Во магацинот

Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина . М aterial : ПВЦ Tools : користењето на домаќинството, фен за коса или други алатки кои може удар топла правец на удар
Карактеристики & Предности :
1. Подобрување на имиџот на производите. Големина : изберете она што ви треба U мудрец : широко се користи во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираат садови, електроника, стока, уметност опрема, книга, лекови, козметички, инструмент, керамички, електрични апарати за домаќинство, хардверски производи, glasswork и прецизен инструмент и така натаму.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона. Силна топлина-shrinkable сила, тоа се намалува според обликот на производи. Сега ПВЦ Топлина Shrinkable Торба е еден од најчестите користи топлина shrinkable материјали. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Модерната мода изглед. Добра цврстина, не-ронливост, одлична абење отпор. Така, тоа може да придонесе за подобрување на имиџот на компанијата, подобрување на производот одделение.
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.

Таа е поголема од информацијата

боја:
11x9cm 200pcs, 10x18cm 200pcs, 12x18cm 200pcs, 10x20cm 100pcs, 13x25cm 100pcs, 17x25cm 100pcs, 20x30cm 100pcs, 25x30cm 100pcs, 25x35cm 100pcs, 28x38cm 100pcs, 30x40cm 100pcs, 35x40cm 100pcs, 34x45cm 100pcs, 40x50cm 100pcs, 10x18cm 1000pcs, 12x18cm 1000pcs
Број На Модел На:
топлина се смалуваат кеси
Бренд Име:
CJEC
Удирање На Чекање:
упатство
Удирање Количина:
1
Производи во категоријата