.

.

Трговија на големо 40pcs мешана боја 4cm Ратан Топки за LED Светла String Празник Божиќ Светла Гарланд Gerlyand Оркестарот

Трговија на големо 40pcs мешана боја 4cm Ратан Топки за LED Светла String Празник Божиќ Светла Гарланд Gerlyand

DEN 431.52

Од стоката
Во магацинот

Објектот ќе биде доставен во рок од 1-3 работни дена по ред плаќање потврдена. Ве молиме веруваме дека ќе ви помогне да го реши секој проблем, и да ви даде пријатен одговор. Ако не, ние не може да ја испорача цел. Ако имате било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас прво со Aliexpress Trade Manager или е-пошта пред да замине Неутрален (3 ѕвезди)&Негативни (1-2stars) повратни информации или отворање на спорот. Ако сте примиле неисправни објектот, ве молиме контактирајте со нас за замена или враќање на средствата за надомест на штета во 7 дена по датумот на породување. Време на испорака ќе варира за време на празници или шпицот на сезоната. Секоја парцела има свој следење на број, достигнувајќи повеќето земји во рок од 7-15 дена од UPS-от/Федекс, 15-60 дена од Кина Пост. Ве молиме да вратите Неисправен објект во рок од 30 дена. Ако сте од Чиле или Аргентина и изберете ПРОЗОРЦИ или Fed Ex за превозот метод, мора да се обезбеди ПОЗНАТОТО број или CUIT број. Човекот-направени дефекти не се загарантирани. Ако ви треба итно, ве молиме, изберете ПРОЗОРЦИ или Fedex. Подолу 2 KG е бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух-Mail. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. За да бидете сигурни дека ќе добиете светлина со што се ослободени од данок или пониски даночни при увоз, ние ќе ги прогласи помала вредност отколку што всушност платени. Инаку, ние може да ги разгледа објектот се користи, и ние не ќе им понуди враќање или замена. Ако сте задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди. Ние брод објектот преку Epacket, Кина пост, Aliexpress Стандард Превозот, UPS-от, Fed Ex или Приватна линија.
Потпис и Повратни информации :
1. ние би сакал да се offfer некои документи да им помогне на сопствени грешки. по заеднички договор, продавачот или купувачот треба да плаќаат за превозот цена.

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
RGB
Бренд Име:
YIcolor
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CE
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 месец
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
ји-MCR4
Должина:
4cm
Празник Име:
Нова Година е Ден
Карактеристики:
На животната средина, енергија-заштеда на енергија и убава
боја:
Жолта,Црвена,Сина,Мулти,Зелена
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Напон:
none
Тип На Батерија:
Никој
База Тип:
Никој
Дијаметар на Ратан Топка:
за 4cm
Црвена:
10
Зелена:
10
Сина:
10
Жолта:
10
Производи во категоријата