.

.

Модерен Минималистички Платно Печатење на Слика Постер на Птици Семејство Стојат на Линија,Frameless Ѕид Слика за Домашна Декорација

Модерен Минималистички Платно Печатење на Слика Постер на Птици Семејство Стојат на Линија,Frameless Ѕид Слика

DEN 339.00
DEN 522.24

Од стоката
Во магацинот


Модерен Минималистички Платно Печатење на Слика Постер на Птици Семејство Стојат на Линија
Frameless Ѕид Слика за Домашна Декорација
LZ917
Answer : ___________________________ Note :
1. Таму може да биде мала разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор амбиент.
2.Големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
Материјал : Платно
Тема : Современ Стил
Рамка : Без рамка
Големина на :
30x91cm 12x36inch
40x122cm 16x48inch
50x152cm 20x60inch
61x183cm 24x72inch

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
30x91cm 12x36inch, 40x122cm 16x48inch, 50x152cm 20x60inch, 61x183cm 24x72inch
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
LZ917
Бренд Име:
Меморија Боја
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Производи во категоријата