.

.

Мин цел 10pair/многу боја и кристал круга цвеќиња декорација мода жените студ обетки diy накит earring pendant шарм

Мин цел 10pair/многу боја и кристал круга цвеќиња декорација мода жените студ обетки diy накит earring pendant

DEN 609.00
DEN 684.48

Од стоката
Во магацинот

Welcom до нашата продавница.
Спецификации :
Големина : 12mm (една рунда) Материјал : алуминиум,кристал
Количина : 10pair/многу
Производ wieght : 650g
Боја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )
Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
6mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Количина:
10 Пар/Многу
Големина на :
11mm
Шарени :
злато боја
Материјал:
Легури,rhineston
Производи во категоријата