.

.

Dwayne нови жените влечки Сатен-украсен chiffon Флорални Водоотпорен платформа во Облик на високи сандали со револвер

Dwayne нови жените влечки Сатен-украсен chiffon Флорални Водоотпорен платформа во Облик на високи сандали со

DEN 1210.00
DEN 1728.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Горниот Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
PU
Платформа Висина:
7cm И До
Применливи место:
надвор
Outsole Материјал:
ПВЦ
Шаблон Тип:
Флорални
Моден Елемент:
Цвет
Број На Модел На:
765413868
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Чуден Стил
Чевли Тип:
Слајдовите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
Dwayne
Производи во категоријата