.

.

свадба коса додатоци headband морска ѕвезда hairpin невестата рачно изработени tiaras мека бисер на коса и накит

свадба коса додатоци headband морска ѕвезда hairpin невестата рачно изработени tiaras мека бисер на коса и

DEN 329.00
DEN 469.44

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
КК-FD19
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Растенијата
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Злато Позлатен
моделирање:
Цвеќиња headbands, морска ѕвезда
Пакување:
Независна пакување
Прилики:
Свадба, Подароци
Производи во категоријата