.

.

Нова мода згодна женска накит трговија на големо девојки роденден pendant свадба обетки агент товар.

Нова мода згодна женска накит трговија на големо девојки роденден pendant свадба обетки агент товар.

DEN 141.00
DEN 176.16

Од стоката
Во магацинот


Тоа е нашата заложба дека ќе добиете e точно објект, во состојба што ја имаме што е наведено во аукција. Ако има проблем со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Вашето задоволство е важно за нас. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 1 работен дена . Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ENZE
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XSJN-126937-A-E
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Назад Наоѓање:
Други
Метали Тип:
Други
is_customized:
Yes
Производи во категоријата