.

.

вистинска вистинска кожа кревет со масажа /двокреветни кревети рамка кралот/кралицата големина на спална соба мебел camas modernas muebles де dormitorio

вистинска вистинска кожа кревет со масажа /двокреветни кревети рамка кралот/кралицата големина на спална соба

DEN 43152.00

Од стоката
Во магацинот


JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка. Ltd. Ние сами бројни управување & техничко лице, како и силен развој на производот и производството способност, во моментов има над 100 стилови направени во кравја кожа троседот и метал серија, кои се извезуваат во повеќе од 30 земји, Блискиот исток, САД, Германија, велика БРИТАНИЈА, Франција, итн. Ние сами над 10.000 квадратни метри на тапациран и метал работилница, со капацитет од над 50 контејнери на троседот месечно. JIXINGE ќе се задржи подобрувањето, и постојано подобрување на технологијата и на капацитетот за снабдување со стока на висок квалитет и ниска цена за целиот свет.
сите софи може да се прилагоди бои и големина.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Спалната Соба Мебел
Специфични Употреба:
Дома Кревет
Општа Употреба:
Дома Мебел
Укината:
No
Број На Модел На:
BD10022
Стил:
Модерен Минималистички
Материјал:
Вистинска Кожа
Место на Потекло:
Кина
Мебел Структура:
дрвена структура
Изглед:
Модерна
Гумени:
No
Обликот:
Плоштад
Материјал На Bedstead:
Дрвени
Бренд Име:
MANBAS
Е Прилагодена:
Yes
Со Bedstead:
Yes
Со Простор За Складирање:
Yes
Со Backrest:
Yes
Стил:
Мека Постела
Кревет Површината Ткаенина:
кожа
Кревет Површината Ткаенина:
кожа
Обликот:
правоаголник
Стил:
Модерна
Применливи Број:
2
Производи во категоријата