.

.

Создаден големина 32-милиметри*100mm удар СКМ Тип MGQ Серија лизгачки имајќи цилиндар

Создаден големина 32-милиметри*100mm удар СКМ Тип MGQ Серија лизгачки имајќи цилиндар

DEN 13434.72

Од стоката
Во магацинот


СКМ Тип MGQ Серија лизгачки имајќи цилиндарТаа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
MGQM32-100
Бренд Име:
PUREMIX
Создаден Големина:
32-милиметри
мозочен удар големина :
100mm
Модел:
MGQM32-100
Тип:
СКМ Тип MGQ Серија лизгачки имајќи цилиндар
Производи во категоријата