.

.

Делта BFB0412HHA 4010 DC 12V 0.10 НА 4CM 3-жица Топката Имајќи Супер Тивка Мала Експлозија на Вентилаторот за Ладење

Делта BFB0412HHA 4010 DC 12V 0.10 НА 4CM 3-жица Топката Имајќи Супер Тивка Мала Експлозија на Вентилаторот

DEN 726.00
DEN 806.40

Од стоката
Во магацинот


Бренд : ДЕЛТА.
Број на модел : BFB0412 HHA
Изглед, големина : 40*40*10ММ.
Номинална напон : DC 12 V.
Влезна моќност : 0.31 А.
Имајќи тип : двоен топката.
Режим на конекција : 3 линии.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Делта
Примена:
Хард Диск
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
BFB0412HHA
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
40000 часа
Фан Големина:
4010
Производи во категоријата