.

.

JoursNeige трговија на Големо Природни Obsidian Нараквици Боја на Очи Зрнца PiXiu Хривнија Среќа за Жени Мажи Енергија Камен Хривнија Jewery

JoursNeige трговија на Големо Природни Obsidian Нараквици Боја на Очи Зрнца PiXiu Хривнија Среќа за Жени Мажи

DEN 565.00
DEN 614.40

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- 【име на Производ】 Природни Obsidian Pi Xiu Хривнија 【Спецификација на Производот】 Мушка големина за 10/12/14/16mm Забелешка : Природни obsidian нараквица во нормална светлина покаже црно; во светлина прикажи боја на очите, слика во светла позадина. *****Реална Слика*****

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
мушка големина 10мм, мушка големина 12mm, мушка големина 14mm, мушка големина 16mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
SXC0135
Затворач Тип:
Чипка-Up
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
JoursNeige
Стил:
Класичен
Функција:
енергија
Женска Нараквица:
Мажите зглоб нараквици
Здравствена нега на функција:
се спротивстави на замор
Материјал:
природен камен obsidian
монистра големина:
за 10мм,12mm,14mm,16mm
Производи во категоријата