.

.

Продолжен Батеријата За Samsung Galaxy S4/СИВ мини i9190 4300mAh Замена на Батерии за Мобилни Samsung Galaxy S4 Mini I9190

Продолжен Батеријата За Samsung Galaxy S4/СИВ мини i9190 4300mAh Замена на Батерии за Мобилни Samsung Galaxy

DEN 391.00
DEN 454.56

Од стоката
Во магацинот


Продолжен Батеријата За Samsung Galaxy S4/СИВ мини i9190 4300m Ah Замена на Батерии за Мобилни Samsung Galaxy S4 Mini I9190
Опис : * Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со зголемена пасивност и времето на разговор. * Овој продолжен батеријата е два пати погуста од оригиналот,толку е поголем капацитет и треба нашата маска за да го инсталирате на телефонот. * Дојде со посебни капакот на батеријата за продолжен батеријата,подебели од оригиналниот задниот поклопец. * Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни. * Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата. * Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција. * Батерија Тип : Литиум Јонска * Капацитетот на Батеријата : 4300mah * Напон : 3.8 v * Боја : Црна * Компатибилен модел : за Samsung Galaxy S4/СИВ мини i9190 (не за нормален Galaxy S4) (Само одговара за Наведен еден модел,ве молиме проверете со вашиот модел внимателно пред да го купат.) Пакетот вклучува : * 1x продолжен батеријата * 1x Посебни одговара на капакот на батеријата

Таа е поголема од информацијата

Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
GOLDFOX
Квалитетот сертификација:
CE
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Samsung Модел:
Galaxy S4 Mini
Број На Модел На:
A1285
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот На Батеријата:
4300mAh
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Компатибилен Модел:
За Samsung Galaxy S4 mini i9190 (не за нормален Galaxy S4)
Производи во категоријата