.

.

нови оригинални MC9S12XEQ512MAA MC9S12XEQ512 112-LQFP Бесплатен Превозот

нови оригинални MC9S12XEQ512MAA MC9S12XEQ512 112-LQFP Бесплатен Превозот

DEN 4440.00
DEN 5414.40

Од стоката
Во магацинот


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Datasheets MC9 S12 XEQ512 MAA Производ Фотографии 80-QFP Стандарден Пакет 420 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Вградени - Микроконтролери Серија HCS12 X Пакување Фах Core Процесор HCS12 X Core Големина 16-Битна Брзината 50 MHz Конективност МОЖЕ, EBI/ЕМИ, јас⊃2;C, Ir DA, SCI, SPI, периферни уреди LVD, POR, PWM, WDT Број на I /O 59 Програма Меморија Големина 512 KB (512 K x 8) Програма Меморија Тип ФЛЕШ EEPROM Големина 4 K x 8 RAM меморија Големина 32 K x 8 Напон - Набавка (Vcc/Vdd) 1.72 V ~ 5.5 V Податоци Конвертори A/D 12x12b Осцилатор Тип Надворешни Температурата на работа -40°C ~ 125°C Пакет / Случај 80-QFP Динамичен Каталог HCS12 X

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Производи во категоријата