.

.

Моден висок квалитет со голема половината линија бело црни панталони широк нога панталони панталони жените пролет и есен еластичен појас на повик панталони

Моден висок квалитет со голема половината линија бело црни панталони широк нога панталони панталони жените

DEN 1913.00
DEN 3679.68

Од стоката
Во магацинот


Моден висок квалитет со голема половината линија бело црни панталони широк нога панталони панталони жените пролет и есен еластичен појас на повик панталони
Големина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина Панталони должина Половината Колковите Бедрото обемот Crotch должина CN cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи 27 83 32.68 66 25.98 86 33.86 49 19.29 27 10.63 28 84 33.07 70 27.56 90 35.43 51 20.08 27.5 10.83 29 85 33.46 73 28.74 93 36.61 53 20.87 28 11.02 30 86 33.86 76 29.92 96 37.80 54 21.26 28.5 11.22 31 87 34.25 80 31.50 100 39.37 56 22.05 29 11.42 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
27, 28, 29, 30, 31
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
KTK02
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Моделот,Лажни Патентите,Ниту Еден
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Панталона Стил:
широк нога панталони
Бренд Име:
НИСКА LUV
Должина:
Ankle-Length Pants
Производи во категоријата