.

.

YJZT 17.7 cm*5.9 cm Мода Лосос Риба Кука Риболов Винил Автомобил Прозорец Налепница Decals Црна Сребрен Прибор C11-0100

YJZT 17.7 cm*5.9 cm Мода Лосос Риба Кука Риболов Винил Автомобил Прозорец Налепница Decals Црна Сребрен Прибор

DEN 48.00
DEN 81.12

Од стоката
Во магацинот

Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Понудата Со Доверба!. 4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Превозот :
1. 2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. 5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината.9 cm Мода Лосос Риба Кука Риболов Винил Автомобил Прозорец Налепница Decals Црна Сребрен Прибор C11-0100
Вашиот налепница има 3 делови : Хартија за Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента 1 Исчистите површината каде decal ќе бидат инсталирани. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. 3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
C11-0100
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
5.9cm
Објектот Ширина:
17.7cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
Винил
боја:
Црна СРЕБРО.
Налепница:
автомобил налепница
Производи во категоријата