.

.

Handlebar Risers Горниот Капак Стегач ЗА ЈАМАХА MT09 FZ09 2014 2015 ГОДИНА FZ09 FZ 09 CNC Алуминиум

Handlebar Risers Горниот Капак Стегач ЗА ЈАМАХА MT09 FZ09 2014 2015 ГОДИНА FZ09 FZ 09 CNC Алуминиум

DEN 1215.00
DEN 1599.36

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Услов : се е Лесно да се инсталира 100% Сосема Нов и врвен квалитет Материјал : Високо Квалитетен Алуминиум Бои : Сива,Златна,Црвена,Сина,Црна Fitment : ЗА ЈАМАХА MT09/FZ09 2014-2016 Пакет се Вклучени : 1 BUC X Столб инструкции за Инсталација Не се вклучени. НАПОМЕНА : ве Молиме контактирајте со нас ако имате било какви прашања.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сива, Златна, Црвена, Црна, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
000inch
Објектот Висина:
000inch
Бренд Име:
ARASHI
Име На Модел:
RIS001
Објектот Должина:
000inch
Motobike Направи:
Јамаха
Материјал Тип:
Високо Квалитетен Алуминиум
Објектот Тежина:
0.2kg
Модел:
RIS001
боја:
Сива,Златна,Црвена,Сина,Црна
Fitment:
14-16 MT09/FZ09
Производи во категоријата