.

.

2018 НОВИ Шарени ПОЗЛАТЕН Нуркање Маска Полно Лице Нуркањето Маска Пливање Обука Нуркање Маска Анти Магла за Gopro нуркачка опрема

2018 НОВИ Шарени ПОЗЛАТЕН Нуркање Маска Полно Лице Нуркањето Маска Пливање Обука Нуркање Маска Анти Магла за

DEN 1247.00
DEN 1781.76

Од стоката
Во магацинот

ОБЛОЖЕНО Шарени Нуркање Маска Полно Лице Нуркањето Маска Пливање Обука Нуркање Маска Анти Магла за Gopro Камера нуркачка опрема
Фабриката за продажба, директна промоција. Напредни Професионални Нуркање Маска Карбонски влакна позлата Полно Лице Анти-магла маска Нуркањето возрасни Анти-пропадна Подводни маска за продажба На маската има 2 големина, S/M е една големина за деца, L/XL е една големина за Возрасни.
Име на производ : Анти магла и анти течење 180 видите возрасни нуркање полно лице snorkel маска
Материјал : специјален течен силикон здолниште & рака +PC леќа +ПВЦ цевка snorkel
Големина : S/M за деца, L/XL за Возрасни
Возрасна Група : Возрасни или Помлад
Боја : Црна, Бела, Зелена, Црвена

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DOTOMY
Број На Модел На:
Нуркањето Маска
боја:
Зелена, Црна, Црвена, Бела
Материјал:
течни силикони здолниште & рака +PC леќа +ПВЦ цевка snorkel
Големина:
S-M L-XL
Функција:
Анти-магла, Обложено шарени
Производи во категоријата