.

.

Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY ДијамантЕден куп цвеќиња Вез Крстот Бод Мозаик Дома Декор hcr

Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY ДијамантЕден куп цвеќиња Вез Крстот Бод Мозаик Дома Декор hcr

DEN 225.00
DEN 380.64

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија! 3.
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден. 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен. ( Ако сте треба плоштад дијамант, ве Молиме оставете порака "Плоштад Вежба" веднаш по ставање на ред,инаку, стандардната испрати круг дијамант производи )
Дијамант Сликарство Големина : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика. (Било која слика,било каква слика,може да се произведува. Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас. (кога дијамант сликарство големина помалку than40*30 cm во пакување со кеси)
Топло Совети : Транспорт оштетени и исчезнати производи, ние ќе бидат reissue.Отсечени,го направи,мерење може да предизвика големина отстапување (плус и minus1-2cm флуктуација),боја аберации се должи на набљудувачите,времето,осветлување и други фактори,Слики ќе има различна боја во различни монитори, но ова не влијае на appearence на сликата,ве Молиме да се разбере. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање.)
Дијамант Тип : 100% Круг & Плоштадот Дијамант.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето на плаќање. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код.[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Round Drill 20x25, Square Drill 20x25, Round Drill 25x30, Square Drill 25x30, Round Drill 30x40, Square Drill 30x40, Round Drill 40x50, Square Drill 40x50, Round Drill 50x60, Square Drill 50x60, Round Drill 55x70, Square Drill 55x70, Round Drill 60x80, Square Drill 60x80, Round Drill 70x90, Square Drill 70x90
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Производи во категоријата