.

.

2018 Нова есен и зима жешка мода џемпер мажите е сосема turtleneck џемпер солидна боја слободно Тенок pullover џемпер 5 бои

2018 Нова есен и зима жешка мода џемпер мажите е сосема turtleneck џемпер солидна боја слободно Тенок pullover

DEN 650.00
DEN 714.72

Од стоката
Во магацинот


Големина : Нашите производи со Азија големина,не се од ЕУ/САД големина, сите димензии се во табела големини 2-4cm на податоци грешка е дозволено,ако не сте сигурни како да се избере големината,ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Податоци за грешка : 1-2cm, 1inch=2.54 см
Боја : (ве Молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти за себе.)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Liva девојка
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
Turtleneck
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Pullovers
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Број На Модел На:
повик џемпер
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
боја:
Темно сива Светло сиво Црна, Бела сина Беж
Големина:
M L XL XXL 3XL
Производи во категоријата