.

.

1 Компјутер Вечера-Кул Длабоко-Ладно со Голема Брзина 4-Фан Лаптоп Ладење Подлога за Лаптопот & Office & Home &Компјутер

1 Компјутер Вечера-Кул Длабоко-Ладно со Голема Брзина 4-Фан Лаптоп Ладење Подлога за Лаптопот & Office & Home

DEN 880.32

Од стоката
Во магацинот

75 W Производ тежина : 740gram Пакет листата : 1 парче на Подлога за Ладење 1 Компјутер од 0.6-Метар USB жица Продажни услови & Услови 1) ве Молиме контактирајте со продавачот на англиски јазик, ние се извинуваме за непријатностите предизвикани за вас. 4) за Да избегнете дополнителни превозот цена, ве молиме да се обезбеди правилна и целосна поштенска адреса на продавачот.75± 10%На влезна Моќност : 1.6 метар USB Жица Фан Големина : 140mm (diatmeter) Брзината на Вентилаторот : 1200± 10%ВРТЕЖИ во минута Напон : 5 VDC Номинална Струја : 0. Од понеделник до сабота.Ви благодариме! Превозот/Поштенски услови & Услови 1)Производи купен од страна на клиентот ќе бидат испратени до клиентот од магацин во Кина во рок од 7 работни дена, по уплатата се плаќа на продавачот страна.Име на производ : 1 Компјутер Вечера-Кул Длабоко-Ладно со Голема Брзина 4-Фан Лаптоп Ладење Подлога за Лаптопот & Office & Home &Компјутер Спецификација : Боја : Црно-Црвена Подлога за Ладење Големина : 408 X207 X29mm Материјал : Метал Нето, Пластични Врска : 0. Плаќање услови & Услови 1) Продавачот ја прифаќа плаќање обезбедени само од Ali Express Зачувам. Враќање & Замена услови & Услови 1) Купувачот може да го врати производот во оригиналната пакет рок од 7 дена по приемот на тоа, ако купувачот не е среќен со неа. 3) ве Молам, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот ако производот има каков било квалитет прашање пред Клиентот ја напуштат повратни информации или датотека спор. 3) Работно време : 09 : 00-18 : 00 , GMT+8,Хонгконг време. 5) Превозот време : Повеќето земји се за 15~45 дена, во зависност од превозот методи. 2) Продавачот не е одговорен за поштенски за враќање на производи. Продавачот ќе наплата тебе или испратите замена на Клиентот во рок од 5 работни дена, по производ е примен од страна на продавачот.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црвена, Сина
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Пакет:
Yes
Бренд Име:
COOLCOLD
Апликацијата Лаптоп Големина:
12 13 14 15 17
Тип:
Четири Фанови
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Број На Модел На:
Мраз Demon2
Производи во категоријата