.

.

Секси V Деколте, жените blusas половина ракав chiffon блузи кошули жените блузи каузална blusa chemise femme Плус големина 5XL жените облека

Секси V Деколте, жените blusas половина ракав chiffon блузи кошули жените блузи каузална blusa chemise femme

DEN 816.00
DEN 1598.88

Од стоката
Во магацинот


Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо XL 89 68 41 37 2 XL 93 69 42 38 3 XL 98 70 43 39 4 XL 103 71 44 40 5 XL 108 72 45 41 ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да има 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
w36
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
AYPLBGHN
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата