.

.

9 Бои Dangle Tassels Обетки 2017 Голема Смола Монистра Обетки За Жените Гроздобер Earings Долго Дополнителните boho Обетки Накит

9 Бои Dangle Tassels Обетки 2017 Голема Смола Монистра Обетки За Жените Гроздобер Earings Долго Дополнителните

DEN 225.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


9 Бои Dangle Tassels Обетки 2017 Голема Смола Монистра Обетки За Жените Гроздобер Earings Долго Дополнителните boho Обетки Накит
Боја : Како на сликата
Големина : 106mm*30мм
Тежина : 25g
Стил : Трендовски
Пол : Жените
Трговија На Големо : Да
Is_customized : Да
Подарок за : Љубовник,Сопруга,Пријателка
Способност За : Висок Квалитет, Најдобра Услуга,Брза Испорака

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Наивен сестра
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NSE4108
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како Слика
Дијаметар:
10.6 cm*3cm
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
25g
Подарок за:
Љубовник,Сопруга,Пријателка
Повод:
Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Трговија на големо:
Yes
Стил:
tassel earring
фабриката за директна продажба:
Yes
Is_customized:
Yes
Производи во категоријата