.

.

Mige 2018 Freeshipping Скелет Човек Часовници Челик Watchband Водоотпорен Saphire Црна Goden Tourbillon Механичар Ман Рачни Часовници

Mige 2018 Freeshipping Скелет Човек Часовници Челик Watchband Водоотпорен Saphire Црна Goden Tourbillon Механичар

DEN 10718.00
DEN 13920.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бренд Име:
MIGE
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Заврши Календарот,Плива
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
бизнис
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Случај Дебелина:
10мм
Dial Дијаметар:
40mm
Бендот Ширина:
18mm
Број На Модел На:
1278
Случај Обликот:
Круг
боја:
Додека,Црна,Goden,
Движење:
ЈАПОНИЈА ГРАЃАНИН АВТОМАТСКО ДВИЖЕЊЕ
Стил:
Мода,Секојдневен,Бизнис
квалитет:
ААА
ПРОДАЖБАТА MODEN:
ФАБРИКАТА QUTLET
Dial Екранот:
ДАТУМ И НЕДЕЛА
толпата:
господа
Пол:
Мажи
Производи во категоријата