.

.

Облека де соаре Розова ланче А-Линија со Appliques долг фустан Домот Вечер Фустан Формално vestido де феста Партија Пром Фустани

Облека де соаре Розова ланче А-Линија со Appliques долг фустан Домот Вечер Фустан Формално vestido де феста

DEN 1967.00
DEN 2731.20

Од стоката
Во магацинот

големина информации : биста,половината,колковите и висина со чевли. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, или ние не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција.Големина На Табелата
Забелешки :
1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно, Ние не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја.
Напомена : Ова е фустан мерки, а не на телото. Кога ќе го примите пакетот, ве молиме пробајте го објектот побрзо, без отстранување на ознаки, менување или перење тоа.
Ние ви препорачуваме да се измери вашиот секојдневен се облекуваат и да се споредат со нашите мерења да го избере најдобриот големина!
Овој фустан може да се прилагодите, но треба да се зголеми трошоците $6, Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.
2, ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци. Ние само може да ви вратат објект цена, Превозот цената нема да бидат вратени.
Модел Шоу
Пратката Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 1-7working дена (во зависност од вашата цел е количество) Ние само брод вашата потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број е точен, пред купување на Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques,Цвеќиња
Број На Модел На:
L180405A
Sleeve Стил:
Резервоар
Ткаенина Тип:
Чипка
Воз:
Никој
Моден Елемент:
едноставна
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Mengsutang
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Производи во категоријата