.

.

2018 Сребрена Боја Детелина CZ Прстени Мали Кубни Циркон Убава Феникс Цвет Кристал Прстен Жени на Модата Партија Прст Накит

2018 Сребрена Боја Детелина CZ Прстени Мали Кубни Циркон Убава Феникс Цвет Кристал Прстен Жени на Модата Партија

DEN 127.68

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики :
Име : Мода Кубни Циркон Детелина Прилагодливи прстени За Жени
Бренд : 100% Сосема Нов
Пакување : Бесплатен Подарок Кутија Бојата : Белата Боја На Злато
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Enviromental Стандард : Nickle слободни,Доведе Слободни,Кадмиум Слободни
Овој Прстен е направен од jeweler е месинг core со Бело злато позлата,трајна светлина, никогаш не каприз

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
12mm,5mm
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
PartyKeywords:
CZ Циркон Детелина Цвет прстени
Облечен Accasion:
Запознавање,Дневна,Забава,Ангажираност, Роденден,Свадба Подароци
Dropshipping:
слободен пад брод
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Пакување:
Бесплатен Подарок кутија
фабрика:
Yes
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
Производи во категоријата