.

.

1w вистинска моќ 445NM фокус сина ласерски модул гравирање модул 1000mw ласерски цевка+googles TTL PMW контрола

1w вистинска моќ 445NM фокус сина ласерски модул гравирање модул 1000mw ласерски цевка+googles TTL PMW контрола

DEN 4800.00

Од стоката
Во магацинот

Опис на производот Бранова должина : 445 NM Моќ : 1000mw Електрична струја : над 2 A Напон : DC 12 V Работна температура : +10 ~+40 Транспарентен и бела Материјал не може да се намали. Ласерски фокус прилагодлива големина : 33*33*85mm

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
1w
Производи во категоријата