.

.

Dongsheng Нова Мода Накит Хип Хоп Легура Жилет Сечилото Берберот Shears Жилет Војска Картичка Предмети Шарм Ѓердан Pendant -30

Dongsheng Нова Мода Накит Хип Хоп Легура Жилет Сечилото Берберот Shears Жилет Војска Картичка Предмети Шарм

DEN 61.00
DEN 88.80

Од стоката
Во магацинот


dongsheng нова мода накит хип хоп легура жилет сечилото берберот shears жилет жилет војска картичка предмети шарм ѓердан pendant -30 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 3.5*4.7 cm Тежина : 12g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
A-1011
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
3.5*4.7 CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Жилет
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Шема:
Жилет
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок
Производи во категоријата