.

.

За Jaguar XE X760 2015 2017 ABS Мат Внатрешни работи Воланот Дното У Облик Декорација Трим 1pcs Автомобил Стил Додатоци

За Jaguar XE X760 2015 2017 ABS Мат Внатрешни работи Воланот Дното У Облик Декорација Трим 1pcs Автомобил

DEN 684.00
DEN 804.96

Од стоката
Во магацинот


Објектот Fitment :
Одговара за Jaguar XE X760 2015 2016 2017
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : изработен од ABS Пластика Боја : Мат Вклучуваат : 1pcs Направени во ISO9001 Фабрика, добар квалитет и се извезува во целиот свет. Лесна инсталација, 3 M лента е во прилог.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
01
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0cm
Година:
2015-2017
Објектот Тежина:
0kg
Производи во категоријата