.

.

Liandlee За Ауди П5 8R 2010~2017 Андроид е Радио за Автомобил Играч GPS Navi Навигација со Мапи Камера OBD ТВ Екран Мултимедијални нема cd dvd

Liandlee За Ауди П5 8R 2010~2017 Андроид е Радио за Автомобил Играч GPS Navi Навигација со Мапи Камера OBD

DEN 28800.00

Од стоката
Во магацинот


c Пред превозот, ние ќе направиме некои прилагодувања и тестови, ќе се земе некои фотографии за клиенти
д Ние специјално понуда прирачник за корисникот, системот restalled, мапи ажурирани поддршка.
● Слободен Подарок : Navi Мапи + Инсталирање алатки + OBD ( On-Board Дијагностика )
● Поддршка за GPS Навигација низ светот, ќе се инсталира на navi мапи за земјата, слободни се ажурира секоја година.
4*45 W аудио излез
Автоматско задните приказ на функцијата, на екранот ќе се префрлат да се јават камера за видео автоматски кога вашиот автомобил е во обратна опрема. Зошто купи од нас?
а Ние сме во повеќе трпение, а најдобар professinal & искусни !
б Ние ќе контакт со нашите клиенти за возилото и стоката детали, за да бидете сигурни дека се што е ДОБРО, а потоа испратиме стоката. PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа, и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика, и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката. Но, ако вашиот автомобил е со специјално фабрика функции, како што се Оптички Влакна Засилувач, BOSE Засилувач, XM satellite radio, фабрика NAVI, итн, ве молиме контактирајте со нас понатаму.6 GHz, 1 G RAM меморија ROM 16 G.
Чист Андроид оперативен Систем со HD Капацитивни Екран, Hight резолуција 1024*600
PX3 КУПОТ на главниот одбор, 1. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.
● Поддршка Воланот Контрола , A/C Екранот , Дигитален Засилувач , Огледало Линк , итн. Обично ние ги користиме на курирската служба DHL, EMS, ARAME, express итн.
Андроид Систем за Радио Играч GPS Navi Навигација со Мапи Камера OBD ТВ Екран Мултимедијални нема CD DVD
За Ауди П5 8 R 2010~2017
● Андроид нагоре, Quad Core, 1.2 и погоре.
Забелешка : Android-Поддршка Android телефон верзија 4. [ Купувачот Известување ] Превозот Објаснување & Царина за Увоз Даночни Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход , обичај такса или царинските задоцнување.

Таа е поголема од информацијата

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Audi Модел:
Q5
П5-Година:
2014,2013,2010,2011,2015,2012
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp4,WMA,Mp3
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Специјални Функции:
MP3 Плеери,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Din:
Двојно Din
Материјал Тип:
Оригиналната-Радио-Табла-Дизајниран
Резолуција:
HD Капацитивни Екран
Објектот Големина:
10.25 инчен екран
Интерфејс:
plug and play
ROM:
16g
Име На Модел:
YZG-AUDI-П5
Бренд Име:
Liandlee
RAM меморија:
1G
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Макс Надворешна Меморија:
32g
Од Моќ:
45W*5
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
OSD Language:
Англиски
Големина На Дисплеј:
10.25
Сместување:
Во Цртичка
Автомобил Производител:
за Ауди
Производи во категоријата