.

.

Зимски Долго Надолу јакна жените Chaqueta mujer Мода топло Бела патка надолу Врвот Грб жена Chaquetas invierno mujer lj239

Зимски Долго Надолу јакна жените Chaqueta mujer Мода топло Бела патка надолу Врвот Грб жена Chaquetas invierno

DEN 8680.00
DEN 18084.48

Од стоката
Во магацинот


големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 92 110 59 38 M 96 112 60 39 L 100 114 61 40 XL 104 116 62 41 2 XL 108 118 63 42
Топло Совет : за мерење на големината може да биде 2cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 инчи

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Маскирани:
Yes
Материјал:
polyamide
Затворање Тип:
Еден Гради
Одредување На Тежината:
150g-200g
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одредување На Содржина:
90%
Број На Модел На:
Зима бело патка надолу јакна женски
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Џебови,Sashes
Монтажни Дел:
Никој
Пополнување:
Бела патка надолу
Тежина:
1.1
Бренд Име:
HVMODLZV
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Производи во категоријата