.

.

BOROSA Круг Природни Кристал Drusy Титаниум AB Druzy Студ Обетки Отвори Циркон Мода Камења Earring за Жени, Девојки JAB206

BOROSA Круг Природни Кристал Drusy Титаниум AB Druzy Студ Обетки Отвори Циркон Мода Камења Earring за Жени,

DEN 952.00
DEN 1464.00

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Природни Кристал Druzy Камен Големина : Прибл.13-14mm Дебелина : 5-6mm Тежина : Околу. 3.0~5.0 g Облик : Тркалезна Метална заврши Павер Циркон OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
BOROSA
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
JAB206
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Отворајќи Циркони
Материјал:
природни кристално
Камен големина:
13~14mm
Дебелина:
5-6mm
Тежина:
3.0~5.0g
Тип На Објект:
Обетки
Производи во категоријата