.

.

Colife Закрпи За Облека Лето Носат Парче Железо На Т-маица Фустани на А-ниво Перат Налепници Декорација Топлина Притиснете Appliqued

Colife Закрпи За Облека Лето Носат Парче Железо На Т-маица Фустани на А-ниво Перат Налепници Декорација Топлина

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 2, Плочка облека во Пеглање подлога. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 8, алал да му е, модели завршување. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За Домаќинство во Песна АЛАТКА : 1, Пеглање Подлога 2, Електрични песна( не пареа железо) 3, Separater Хартија ЧЕКОРИ : 1,пеглање Подлога на платформа. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 6, модели на облека menbrance присутни.
За преносот на Топлината Машина 1, Поставување на температурата( 130-150 степен) , топлина притиснете машина. 5, 8-10 секунди со победи. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција од liexpress. 2, Облека рамно на Пеглање одбор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 5, Лево handes, искинале мембрана милениче, веднаш . 4, Handes собори цврсто за 8-10 секунди. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 2, Ние ги поддржуваме Сите видови на Сопствени Направени,ако е потребно, контактирајте ме.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
Colife
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
Големина:
19.1*24 cm
Број На Модел На:
Д-067
Име:
лепенки за облека
Техника:
пегла на далноводи
Стил:
DIY Tshirt/Суичери/Дуксери
Пердув:
Топло/Ладно Кинење
пегла на далноводи:
Лесно Со Домаќинство Песна
Производи во категоријата