.

.

Трговија на големо: 5020 BUB0512HD-C A01 12V Делта 0.18 3 линија EP6127A проектор турбо вентилатор

Трговија на големо: 5020 BUB0512HD-C A01 12V Делта 0.18 3 линија EP6127A проектор турбо вентилатор

DEN 1944.00
DEN 2160.00

Од стоката
Во магацинот


Бренд : Делта
Модел : BUB0512 HD-В
Големина на : 50*50*20mm
Напон : 12 V
Актуелни : 0.18 На
Конекција линија : Три

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
BUB0512HD-В
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Големина:
5020
Производи во категоријата