.

.

20x23mm пурпурна Nucleated Flameball бисер Ѓердани -mabe затворач

20x23mm пурпурна Nucleated Flameball бисер Ѓердани -mabe затворач

DEN 1278.00
DEN 1775.52

Од стоката
Во магацинот


-Повеќето проблеми може да се реши без да остави негативни забелешки за едни на други. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. Во повеќето случаи , не постои обврска се плаќа на сите. Ако сакате побрзо shpping метод,
ние нудиме ems , и други Изрази. Тогаш контактирајте со нас веднаш.
Дополнителна Проверка На Настава
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.
-Позитивни Повратни информации Ќе Бидат Оставени По Добивањето Повратни информации од Купувачот. Со цел да се избегне каква било несреќа, што се предлагаат да се запознаат вашата локална царина и владини прописи пред да купите. Можете да нè контактирате за точната сума ако не сте сигурни на превозот надомест за вашата земја.
За други враќање прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.
Ве молиме прочитајте таквите детали внимателно пред наддавање и не контактирате директно за понатамошни прашања, нашата услуга на персоналот е подготвена за да служи.
Превозот
1. А Т или други Даноци).
-Ние сме разумни и ќе работат напорно за решавање на прашања праведно. Што е потребно за 7-20 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Европски земји, но тоа ќе потрае 20-50 дена да Јужна Америка е клиенти. Ќе може да ми даде порака за било каков проблем и
Повратни Информации Политика :
-Ние не вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете задоволни. Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа. Ние ќе се потрудиме да ви помогне при увоз на стоки. и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без никакви квалитет проблем,сите бесплатно е и на купувачот и трошок.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
cm
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Производи во категоријата