.

.

Leyden 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Бања Додатоци На Chrome Тоалетна Хартија Носителот Крпа Бар Носителот Облека Кука Бања Хардвер Собата

Leyden 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Бања Додатоци На Chrome Тоалетна Хартија Носителот Крпа Бар Носителот Облека

DEN 874.00
DEN 1408.80

Од стоката
Во магацинот


Leyden 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Бања Додатоци На Chrome Тоалетна Хартија Носителот Крпа Бар Носителот Облека Кука Бања Хардвер Собата
Карактеристики :
1.Добар изглед,едноставно,модата.
2.Лесно да се инсталира и чист,лесен,удобен.
3.Идеален за дома-се користи купатило,кујна,хотел итн.
4.Носителот беше направен на 304 нерѓосувачки челик материјал,лесен за употреба.
5.Совршен за држете го вашиот објекти како вашиот крпи,сапун,тоалетна хартија,toothburush ,заб чаши,козметика итн.
Пакет се вклучени :
1 X Бања Хардвер
Монтажа Додатоци
Инсталација Настава
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Пакет само Вклучува производ можете да изберете и да се купи,НЕ Сите од 11 производи , ви благодариме за вашето разбирање.
Една Крпа Бар
Двојно Крпа Барови
Крпа Багажник
Тоалет Bursh Носителот
Тоалетна Хартија Носителот
Сапун Јадење
Сапун Чинија 1
Четка За Заби Носителот
Крпа Прстен
Тоалетна Хартија Носителот 1
Облека Кука
Превозот компанија Estimed превозот време за Песната адреса Кина пост воздух mail 20-60 работни дена www.17track.net/en/ Продавачот превозот mail 20-60 работни дена www.4006877805.com/en/ DHL/Федекс/UPS-от другите 4-8 работни дена официјален веб-сајт

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Бренд Име:
Leyden
Број На Модел На:
П5.000
Главен Материјал:
Метал
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
Хром
Површина По Завршувањето:
Хром
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Производи во категоријата