.

.

Насилници Живот Дома Добредојдовте Doormat Цвеќе Оркестарот Вратата Душеци За Дневна Соба И Спалната Соба Мека Краток Кадифен Ткаенина Затворен Отворено Кат Мат

Насилници Живот Дома Добредојдовте Doormat Цвеќе Оркестарот Вратата Душеци За Дневна Соба И Спалната Соба Мека

DEN 504.00
DEN 553.92

Од стоката
Во магацинот

Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.Мат Чистење : Лесно За Чистење, Ако Има Масло, Вода Може Да Биде Суспендиран За Чистење, Или Износот На Неутрален Детергент.
Actural Боја Може Да Биде Малку Поинаква Со Слики, Бидејќи На Светлост На Светлината. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Useing : Висок Квалитет На Вратата Мат За Дома Внатрешна / Надворешна / Frount Вратата Од Дневната Соба,Бања,Спална Соба,Кујна, Автомобил Гаража. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена.Овие промени се купувачот одговорност.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена по ставање на ред. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена.Големината Е Погоден За Врата Мат, Влезот Мат, Кујна Мат, Бања Мат.Име : Вратата На Подот Мат
2.
Големината може да биде 1-2 cm, повеќе или помалку, на Вистинскиот Објект. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Кат,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Голф,Бања
Функција:
Навремено-Отпорни,Отпорни На Корозија-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
DMMR20150716
Примена:
Затворен Отворено Пред Врата
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Спецификација:
40x60Cm 45x75Cm
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Материјал:
краток кадифен ткаенина
дизајн:
Цвеќиња
Примена:
Livingroom Бања Кујната, Ходникот
Производи во категоријата