.

.

TASSLYNN 2018 Жените Сандали Концизен Плажа Летото Сандали за женски Чевли Флип-flop Ниски Потпетици Вистинска Кожа /СТП Бели Чевли 35-40

TASSLYNN 2018 Жените Сандали Концизен Плажа Летото Сандали за женски Чевли Флип-flop Ниски Потпетици Вистинска

DEN 1416.00
DEN 2776.32

Од стоката
Во магацинот


..
Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?
Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние ќе ви даде бесплатен замена на стоки или враќање на парите,но треба да се плати за враќање превозот надомест.Ве молиме проверете го тоа внимателно.ние само добие нови чевли без оштетени ако сакате да го вратите.
Ако добијам чевли,но чевли се оштетени или боја разликата?
Ве молиме Контактирајте со нас прво и да се обезбеди оштетени чевли слики за нас.ние ќе се надомести на штета.како usrequring се врати,но треба да се плати за враќање превозот надомест. Дали имате вистинска слика? Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака . За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на 17 Песна веб-сајт со користење на вашиот следење на број . Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се прогласи минималната вредност ($ 9)за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
tasslynn
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сандала Тип:
Основни
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
TIO-725
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
Рим
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Пета Висина:
1.5 cm
Производи во категоријата