.

.

200pcs/многу Розови Цвеќиња Дизајн Хартија Headwear Картички 5.4x7.2cm Накит Brooch Картичка Симпатична Коса Јаже Клипови Прикажување Пакување Картички

200pcs/многу Розови Цвеќиња Дизајн Хартија Headwear Картички 5.4x7.2cm Накит Brooch Картичка Симпатична Коса

DEN 496.00
DEN 583.20

Од стоката
Во магацинот


Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.2 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0. Ви благодариме! : ).Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
5.0393 инчен 1 инч=25. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.2cm Хартија Дете Косата Додаток Hairclip/Hairpin/Коса Јаже Екранот Пакување Картичка Бесплатен Превозот
(Можеме Да Прилагодено На Вашето Лого Се Печати Вашето Лого За Количината 5000 Парчиња)
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис
Објектот Количество 200 Pcs /многу
Точка Бр.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
Накит Пакување Картичка 010
Објектот Дијаметар:
6.3cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Ширина:
5.4cm
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Тежина:
1.2g
Производ Карактеристики:
накит headwear коса клип brooch екранот пакување картичка
Објектот Должина:
7.2cm
Материјал:
Хартија
Големина:
5.4x7.2cm
боја:
розова и бела
Материјал:
Хартија
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Додаток/Коса Клип/ за Коса јаже Пакување
is_customized:
Can Custom Logo
Картички Стил:
Headwear Картичка Brooch Картички Коса Клип Јажиња Екранот Пакување
Производи во категоријата