.

.

1pcs RK3 Добар квалитет 450v150uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 450v 150uf Толеранција 20% големина 25x30MM

1pcs RK3 Добар квалитет 450v150uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 450v 150uf Толеранција

DEN 153.60

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Висок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори
450v 150uf големина : 25*30ММ
150uf 450v
Напон - Номинална 450v Capacitance 150uf Толеранција 20% Големина / Димензија 25 mm Висина - Седиште (Макс) 30 mm за Монтажа Тип Преку Дупка
НАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА :
Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,
дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле
,напојување,трансформатор,конектори, итн.
Нашата Силна Линија

ПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБА
Микропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рс-пет 232
интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,
multi-channel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,
притисок и сензор на температура,
безжични производи
Проверка пред испраќање
Совршен Пакет
По продажба на услуги

Таа е поголема од информацијата

Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
ENLINCA
Пакет Тип:
преку дупка
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
RK3
Структура:
Фиксна Capacitor
is_customized:
Yes
боја:
Светло Сива
Номинална Напон:
450V
Примена:
Општа Намена
Производи во категоријата